Rihanna si mbretëreshë egjiptiane

Rihanna si mbretëreshë egjiptiane

27 tetor 2017 17:44

Rihanna ka treguar edhe një herë se përse është femra më me stil në botë.

29-vjeçarja ka pozuar si mbretëresha egjiptiane Nefertiti për ballinën e revistës së njohur “Vogue Arabia”.

Krijuesja e hitit “Love on the Brain” ka pozuar derisa ka të veshur një xhaketë me lëkurë reptili dhe në kokë mban kurorën e famshme të Nefertitit, mbretëreshës më të bukur egjiptiane.

Image

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme