Irina dhe Bradley planifikojnë të martohen

Irina dhe Bradley planifikojnë të martohen

26 tetor 2017 20:24

Njëri nga çiftet më të bukura në botë po kënaqet me hapat e parë të foshnjës së tyre.

Manekinia ruse dhe aktori i njohur po kënaqen plotësisht me vajzën e tyre Lea, transmeton ksp.

Irina Shayk (31) dhe Bradley Cooper (42) “janë kapur” gjatë ditëve që po kalonin në plazh me vajzën e tyre shtatëmuajshe Lea.

Plazhet me rërën në Malibu janë ideale për hapat e parë të foshnjës, me të cilën është shumë krenar babai i saj.

Bradley dhe Irina pas dy vitesh në lidhje kanë fëmijën e tyre të parë në muajin mars.

Pasi që Lea të rritet edhe pak, çifti planifikon që të martohet.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme