Kënga e re e Bebe Rexhës shijon sukseset e para

Kënga e re e Bebe Rexhës shijon sukseset e para

25 tetor 2017 10:21

Vetëm pak ditë pasi lansoi këngën “Meant to Be”, këngëtarja shqiptare Bebe Rexha po shijon sukseset e para.

Kjo këngë, në bashkëpunim me Florida Georgia Line, ka hyrë në top dhjetë këngët më të dëgjueshme në iTunes.

Me këtë rast, ka reaguar vetë këngëtarja që në rrjete sociale ka shprehur gëzimin e saj dhe ka falënderuar fansat.

OMFG TOP FUCKIN 10 on itunes!!!!!thank you thank you thank you 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme