Kelly Clarkson: Doja të vrisja veten

Kelly Clarkson: Doja të vrisja veten

24 tetor 2017 14:51

Kelly Clarkson ka zbuluar se ka tentuar të vriste veten pasi e detyruan të humbiste peshë në fillim të karrierës së saj muzikore.

Në një intervistë të dhënë për “Attitude”, këngëtarja 35-vjeçare është shprehur se presioni për të qenë e dobët për shkak të karrierës e ka bërë atë të ndihej e trishtuar.

“Kur unë isha shumë e dobët, doja të vrisja veten”, citon topalbaniaradio

Të ketë thënë Clarkson.

Këngëtarja e hitit “Because of You”, e cila në shkollë të mesme ka vuajtur nga çrregullimi në ushqim, ka thënë për revistën se ajo ishe periudha më e errët e karrierës së saj.

“Mendova se e vetmja mënyrë ishte të vrisja veten. Më dhimbnin gjunjtë dhe këmbët sepse gjatë gjithë kohës isha me kufje dhe vrapoja. Isha gjatë gjithë kohës në palestër”.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme