Rita sjell raki rrushi nga Kosova në emision, të ftuarit frikësohen ta provojnë

Rita sjell raki rrushi nga Kosova në emision, të ftuarit frikësohen ta provojnë

22 tetor 2017 15:28

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, ishte e ftuar në emisionin e njohur televiziv të Britanisë “The Jonathan Ross Show” dhe kishte sjell edhe raki rrushi nga Kosova.

Prezantuesi Ross donte të pinte një gotë raki rrushi së bashku me Ritën, Ed Sheeranin dhe Gordon Ramseyn, derisa ylli shqiptar ua bënte me dije se rakia është shumë e fortë.

 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Irfan24/10/2017 09:06

My God I’m not proud of this. Bënu krenar me diçka tjetër o njerz e jo me këtë.

hisar24/10/2017 10:59

Nuk e solli Rita ora rakine ne emisionin e tvs ne fjale. Ajo u befasua kur nikoqiri I emisionit e nxori shishen ne tavolin. Por ate shishe gjysem te zbrazur me raki e kishte derguar ambasada kosovare ne londer per te cilen ne emisionin argetues tallej me ambasaden e kosoves per shishen e gjysem te zbrazur athua se aq pak kishin.

Shto koment

Të ngjashme