Mimoza Shkodra publikon video nga fejesa me Seldin

Mimoza Shkodra publikon video nga fejesa me Seldin

21 tetor 2017 14:41

Këngëtarja Mimoza Shkodra dhe këngëtari Seldi Qalliu, mbrëmë janë fejuar.

Fillimisht ajo kishte publikuar një fotografi ku shihen unazat e tyre, ndërkaq tani ka publikuar edhe video.

Teksa Seldi i vë në gisht unazën e fejesës, në sfond dëgjohet kënga “I Will Always Love You” nga Whitney Houston.

 

@seldi__qalliu

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

 

Jeta ime ❤️ @seldi__qalliu

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme