Fejohen Mimoza Shkodra dhe Seldi

Fejohen Mimoza Shkodra dhe Seldi

21 tetor 2017 07:39

Këngëtarët Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu, i kanë dhënë fund beqarisë së tyre.

Mbrëmë vonë, ata në rrjetet sociale kanë publikuar fotografi me unazat e tyre.

Çifti ka pak kohë që kanë bërë publike lidhjen e tyre, por megjithatë fejesën e tyre e bën shpejt publike.

Këtë e ka vërtetuar edhe një fotografi e publikuar nga një shoqe e tyre, ku shkruar “Urime fejesa për dy më të bukurit e estradës”.

 

❤️❤️ Te Dua 💋 @seldi__qalliu

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

 

Urime fejesa për dy më të bukurit e estradës @mimozashkodra @seldi__qalliu

A post shared by Pandora Albania (Official) (@pandora_albania_official) on

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme