Linda Halimi së shpejti me projektet të reja

Linda Halimi së shpejti me projektet të reja

19 tetor 2017 12:59

Linda Halimi, këngëtarja shqiptare e cila jeton dhe punon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës do t’i rikthehet këngëve të reja.

Kështu së paku ka paralajmëruar vetë Lindita përmes llogarisë personale në Instagram.

“Viti 2018 unë jam e gatshme. Projekte të reja”, ka shkruar ndër të tjerash në rrjetet sociale, Halimi, e cila shihet në studiot muzikore.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme