Beyonce shkëlqen në koncertin e bamirësisë

Beyonce shkëlqen në koncertin e bamirësisë

19 tetor 2017 11:19

Këngëtarja me famë botërore, Beyonce ka shkëlqyer në koncertin e bamirësisë Tidal X Brooklyn i cili u mbajt në New York.

E veshur me një fustan ngjyrë të gjelbër të çarë deri në bel dhe të kombinuar me një pelush lejla ajo ka rrëmbyer gjithë vëmendjen, transmeton rtv21. Ndonëse kanë kaluar vetëm katër muaj prej se Beyonce Knowles solli në jetë binjakët, Rumi dhe Sir, ajo duket në formë shumë të mirë trupore.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme