Arta Dobroshi dhe Didier Chabert “Kërcejnë për paqe në botë”

Arta Dobroshi dhe Didier Chabert “Kërcejnë për paqe në botë”

18 tetor 2017 11:00

Aktorja Arta Dobroshi dhe ambasadori i Francës në Kosovë, Didier Chabert, kanë ‘Kërcyer për paqe në botë’.

Kjo fotografi është publikuar në rrjetet sociale, ndërsa KultPlus, e sjellë sot si foto lajm të ditës.

Image

 

Komentet

Shto koment

Të ngjashme