2po2 me version akustik të këngëve të tij

2po2 me version akustik të këngëve të tij

18 tetor 2017 09:54

Reperi 2po2 në bashkëpunim me këngëtaren Albulena Jashari, ka publikuar versionin akustik të disa prej këngëve të tij të mëparshme.

“Beso” dhe “A e din” janë disa prej këngëve të cilat reperi i ka publikuar të martën në mbrëmje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme