Lipa e Ora në top pesëshen britanike

Lipa e Ora në top pesëshen britanike

15 tetor 2017 18:26

Në 100 këngët e javës më të mira në Britaninë e Madhe, në top pesëshe janë Dua Lipa dhe Rita Ora.

Dua Lipa zë vendin e katërt me këngën “New Rules”, ndërkaq Rita Ora në vendin e pestë me Aviciin “Lonely Together”, transmeton Koha.net.

Lipa e Ora ka disa herë që renditen ndër të parat në UK Top 100.

Të dyja vazhdojnë t’i prekin majat botërore me talentin e tyre.

Image

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme