Dafina dhe Tuna në ngjarjet më të përfolura mediatike

14 tetor 2017 18:41

Edicioni i ri i “Talk”-ut në KTV, ka sjell përveç tjerash top-ngjarjet më të përfolura mediatike në jetën dhe karrierën e këngëtareve të njohura, Dafina Zeqiri dhe Tuna Sejdiu.

Detajet mund t’i shihni në video.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

MIA16/10/2017 09:55

Hmmmm/Kanë qenë* pasi që vetë janë duke i shkatërruar karrierat e tyre ashtu siç i ndërtuan.

Shto koment

Të ngjashme