Dakota Johnson në lidhje me Jon Hamm

Dakota Johnson në lidhje me Jon Hamm

14 tetor 2017 17:24

Aktorja e re amerikane Dakota Johnson dhe kolegu i saj më i vjetër Jon Hamm thuhet se janë çifti më i ri i Hollywood-it.

Në fakt, ylli 28-vjeçar dhe 46-vjeçari i serisë “Boys of Madison” këtë javë janë parë në darkë në New York, transmeton ksp.

Ata janë parë së bashku edhe në shënimin e 70-vjetorit të ditëlindjes së Elton John në prill të këtij viti.

Hamm para kësaj ishte në lidhje me aktoren Jennifer Westfeldt, me të cilën u ndan në vitin 2015.

Ndërsa, Dakota Johnson lidhjen e fundit e ndërpreu para një viti. Aktorja e re për dy vjet ishte në lidhje me anëtarin e grupit “Drowners”, Matthew Hitt.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme