Rihanna e përsosur në stilin e Daisy Duke

Rihanna e përsosur në stilin e Daisy Duke

13 tetor 2017 19:43

Rihanna nuk u shpëtoi as këtë herë paparacëve në rrugët e New York-ut.

RiRi, është parë me një xhaketë dhe fund nga Tom Ford, të stilit kanadian sikur Daisy Duke me të cilat mahniti të gjithë, transmeton Koha.net.

Fotot nuk i la pa i publikuar as vetë ajo në rrjetin social Instagram.

Image

 

Daisy Duke

Image
 

spam.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

 

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme