Blunt & Real publikojnë “Gjini Gjini”

Blunt & Real publikojnë “Gjini Gjini”

12 tetor 2017 20:38

Dyshja e njohur Blunt dhe Real 1 kanë publikuar projektin e tyre më të ri.

“Gjini Gjini” titullohet kënga që sjell dyshen me një klip të veçantë.

Për tekstin është kujdesur vetë kjo dyshe, ndërsa për muzikën janë ndihmuar nga Florent Boshnjaku.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme