Kida dhe Fero publikojnë “Harroj”

Kida dhe Fero publikojnë “Harroj”

11 tetor 2017 18:26

Dy këngëtarët e labelit “On Records”, Kida dhe Fero kanë publikuar këngën me titull “Harroj”.

Për tekstin e këngës është kujdesur vetë reperi Fero.

Videoklipi është realizuar nga “Film Nation”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme