“Stuhia” e Eminemit kundër Trumpit

“Stuhia” e Eminemit kundër Trumpit

11 tetor 2017 09:08

Me “Freestyle” që zgjat vetëm 4.5 minuta Eminemi ka bërë ndoshta njërën prej kritikave më të ashpra ndaj Donald Trumpit në hip-hop.

Reperi i njohur, i cili edhe më parë kritikoi Trumpin me freestylen “Campaign Speech” dhe “No Favors” të Big Sean, me “The Storm” ka bërë një adresim edhe për fansat e tij, transmeton Koha.net.

Deri më tani Shtëpia e Bardhë nuk ka komentuar këtë kritikë të Eminemit.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme