Capital T lanson këngën e re

Capital T lanson këngën e re

10 tetor 2017 20:07

Pak ditë pasi lansoi bashkëpunimin me Lyrical Sonin dhe Vig Poppan, reperi nga Prishtina, Capital T ka sjellë këngën e tij të re.

“Gucci” quhet kënga e tij më e re, transmeton Koha.net.

Ai e ka publikuar në rrjetet sociale, si dhe në platformën muzikore Soundcloud.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme