Rita Ora premton befasi në MTV EMA 2017

Rita Ora premton befasi në MTV EMA 2017

09 tetor 2017 16:48

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka premtuar disa befasi më 12 nëntor, në ceremoninë e MTV Europe Music Award.

Rita, e cila përpos që do të udhëheqë ceremoninë dhe do të sjellë disa performanca, është e nominuar për “Pamjen më të mirë”. Aty ajo garon me Dua Lipën. 

“EMA 2017, shihemi më 12 nëntor!!! Udhëheq dhe performoj me një grumbull befasish”, ka shkruar ajo në Instagram.

 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme