Publikohet ‘remake’ i “Kthehu ti”

Publikohet ‘remake’ i “Kthehu ti”

08 tetor 2017 18:07

Është publikuar ‘remake’ i hitit të shumë vjetëve më parë nga Blero dhe Memli Krasniqi “Kthehu ti”.

Kjo këngë në versionin e ri është sjell nga dy këngëtarët e rinj, Alex dhe Nikka.

Për muzikën dhe tekstin është kujdesur Blero, ndërsa për orkestrimin Prygo.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme