John Legend krejtësisht i ngjashëm me Lunën kur ishte i vogël

John Legend krejtësisht i ngjashëm me Lunën kur ishte i vogël

07 tetor 2017 20:34

Mediet e huaja kanë raportuar se John Legend dha gruaja e tij Chrissy Teigen janë në pritje të një fëmije tjetër.

Ndërkaq, çifti vazhdon ta shfaqë në publik edhe vajzën e tyre të parë Luna, transmeton Koha.net.

Por kur John Legend kishte moshën që sot ka vajza e tij Luna, ishte thuajse tërësisht i ngjashëm me të.

Më poshtë keni një fotografi që e ka postuar Teigen, dhe ka treguar se sa shumë i përngjanë vajza e tyre Legend.

Image

Image

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme