Aurela Gaçe e Elhaida Dani, në ngjarjet më të përfolura mediatike

Aurela Gaçe e Elhaida Dani, në ngjarjet më të përfolura mediatike

07 tetor 2017 21:23

Edicioni i ri i “Talk”-ut ka sjell përveç tjerash top-ngjarjet më të përfolura mediatike në jetën dhe karrierën e këngëtareve të njohura nga Shqipëria, Aurela Gaçe dhe Elhaida Dani.

Detajet mund t’i shihni në video.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme