Ardiani: Të duan vetëm kur ke hite dhe pare

Ardiani: Të duan vetëm kur ke hite dhe pare

07 tetor 2017 18:20

Duke folur për momentet e vështira në rrugëtimin e tij në muzikë, Ardian Bujupi në “Talk” të KTV-së ka thënë se disa njerëz të duan vetëm atëherë kur ke hite dhe pare.

Ai ka shtuar se më herët u ka besuar personave të gabuar, por që tash gjithçka është në vendin e vet.

Për më tepër shikoni videon e më poshtme.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme