“Daut Demaku në numra”

“Daut Demaku në numra”

07 tetor 2017 18:07

Në rubrikën e re “Biografi në numra” të emisionit “Talk” në KTV, i ftuar këtë të shtunë ishte Daut Demaku.

Se çfarë domethënie kanë numrat 1, 5, 7, 13 dhe 21 për Demakun mund ta kuptoni përmes videos më poshtë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme