Meryl Streep koleksion çantash me fytyrën e Michelle Obamës

Meryl Streep koleksion çantash me fytyrën e Michelle Obamës

06 tetor 2017 23:02

Aktorja Meryl Streep e njohur edhe për çmime të shumta që ka fituar, gjatë kësaj jave është parë disa herë me çanta interesante.

Në çantat e saj është Michelle Obama, transmeton Koha.net.

Streep ka mbështetur vazhdimisht familjen Obama, kur Barack Obama ishte president i SHBA-së dhe madje është shoqe shumë e mirë me Michelle.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme