Remake e këngës së Bleros “Kthehu Ti”

Remake e këngës së Bleros “Kthehu Ti”

06 tetor 2017 21:02

Kënga e Bleros “Kthehu Ti” e cila tashmë ka mbushur pak më shumë se 4 vjet, shumë shpejt do të kthehet me remake.

Blero këtë paralajmërim e ka bërë përmes rrjetit të tij social Instagram, e që do të këndohet nga artistët Alex dhe Nikka.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme