Hilary Duff kthehet tek ish-i dashuri

Hilary Duff kthehet tek ish-i dashuri

06 tetor 2017 20:56

Aktorja Hilary Duff dhe Ely Sandvik i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Ajo tash është bërë së bashku me ish-të dashurin e saj Matthew Koma, transmeton ksp.

Duff dhe ai janë takuar disa muaj më herët, para se Hilary t’i japë fund lidhjes me Sandvik.

Ajo ka postuar në Instagram një foto galeri të saj me Koma (30).

Komentet

Shto koment

Të ngjashme