Reperi shqiptar nga Londra promovon këngën e re

Reperi shqiptar nga Londra promovon këngën e re

06 tetor 2017 10:44

Eduard Muhaxheri i njohur me emrin skenik “Versatile E” apo shkurt Verse të enjten promovoi këngën e tij më të re me titullin “The Rude Awakening”.

Në një intervistë për emisionin “Express” të KTV-së, ai ka zbuluar detaje të këngës, klipit dhe mundësisë që në të ardhmen ai të publikojë një këngë shqip.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme