Aktori Mark Salling në burg për shkak të abuzimit seksual me fëmijë

Aktori Mark Salling në burg për shkak të abuzimit seksual me fëmijë

05 tetor 2017 20:54

Ish-aktori i Glee, Mark Salling, ka pranuar fajin se posedon fotografi të abuzimeve seksuale të fëmijëve.

35-vjeçari, tani do të përballet me katër deri në shtatë vjet burg, madje do të paguajë edhe rreth 50 mijë dollarë për çdo viktimë, transmeton Koha.net.

Aktori fillimisht u akuzua në vitin 2015, ndërkaq tani hetuesit përfundimisht kanë gjetur me mijra fotografi të tilla në laptopin e tij dhe në hard diskun e tij.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme