“Dafina po marshon në SHBA”

“Dafina po marshon në SHBA”

04 tetor 2017 19:43

Përmes bashkëpunimeve me French Montanan dhe paraqitjen në X Factor Albania, Dafina Zeqiri ka nisur të marshojë sigurt në SHBA.

Kështu nis njoftimin për këngën më të re të Dafinës, revista amerikane “VMagazine”.

“VMagazine” dha premierë klipin më të ri të Dafinës i cili u realizua në New York.

“Beso në vetvete dhe mos dysho kurrë në aftësinë tënde”, ka thënë ajo për këtë revistë sa i përket mesazhit të klipit më të ri.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme