Rita performon në emisionin e njohur amerikan

Rita performon në emisionin e njohur amerikan

03 tetor 2017 18:22

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, ka performuar sot në emisionin amerikan të aktores dhe moderatores, Ellen DeGeneres.

Rita në emisionin “The Ellen Show” performoi këngën e saj më të re “Your Song”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme