Elhaida sjell projektin e ri

Elhaida sjell projektin e ri

02 tetor 2017 21:35

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elhaida Dani, ka publikuar projektin e saj më të ri në bashkëpunim me Dj Olti.

“Më mbaj” titullohet kënga e saj e re.

Për muzikën dhe tekstin është kujdesur vetë këngëtarja bashkë me “Zenon”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme