Bebe Rexha lutet për viktimat e Las Vegasit

Bebe Rexha lutet për viktimat e Las Vegasit

02 tetor 2017 20:09

Këngëtarja me prejardhje shqiptare e me famë botërore, Bebe Rexha, është lutur për viktimat e Las Vegasit.

Mbrëmë në Las Vegas në një koncert u vranë së paku 50 persona dhe më shumë se 400 të tjerë u plagosën.

“O Zot, të lutem ndihmoju atyre që po vuajnë tash. Udhëzoji dhe u jep forcë për të vazhduar. Amin”, ka shkruar ajo në Instagram.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme