Lyrical Son, Capital T dhe Vig Poppa sjellin detaje për këngën e re

Lyrical Son, Capital T dhe Vig Poppa sjellin detaje për këngën e re

02 tetor 2017 14:03

Vig Poppa, Lyrical Son dhe Capital T, përmes rrjetit social Instagram, kanë njoftuar se të mërkurën në orën 15.00, do të publikohet kënga e tyre e re.

Ata kanë njoftuar se kënga do të dalë në: youtube.com/truekapo

Ky është projekti i tyre i parë që e sjellin së bashku.

Capital T, ka publikuar edhe një klip të shkurtër gjatë realizimit të këngës.

 

NEW fire music feat. @lyricalson & @vigpoppa - t'mërkurën , ora 15:00 në - youtube.com/truekapo

A post shared by Capital T (@truekapo) on

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme