Top-deklaratat në “Talk”

02 tetor 2017 12:39

Në edicionin e fundit, “Talk” rikutjon disa nga top-deklartat e mysafirëve që kanë dhënë në emision, deklarata të cilat janë përfolur shumë dhe në shumë raste kanë marrë edhe përgjigje nga ata që janë prekur në këto deklarata.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme