Bidenin, Obamën dhe Harryn, i bashkon basketbolli

Bidenin, Obamën dhe Harryn, i bashkon basketbolli

30 shtator 2017 08:51

Ish-presidenti amerikan Barack Obama, princi i Wales-Harry, dhe ish-zëvendës presidenti amerikan Joe Biden, pasditen e djeshme e kaluan së bashku.

Ata i bashkoi një lojë basketbolli në Toronto, transmeton Koha.net.

Joe Biden ishte bashkë me gruan e tij Jill Biden, ndërkohë që Michelle Obama dhe Meghan Markle, nuk ishin të pranishme në këtë lojë.

Mediet e huaja raportojnë se treshja kanë raporte shumë të mira mes vete.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme