Levine dhe Prinsloo në pritje të fëmijës së dytë

Levine dhe Prinsloo në pritje të fëmijës së dytë

14 shtator 2017 09:28

Behati Prinsloo ka njoftuar se është në pritje të fëmijës së dytë – më pak se një vit pasi lindi vajzën me këngëtarin e njohur Adam Levine.

Modelja 28-vjeçare lajmin për shtatzëninë e saj e bëri të ditur përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, derisa në fotografi shkroi “Raundi i dytë”.

Çifti në shtatorin e vitit të kaluar mirëpriti vajzën me emrin Dusty Rose.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme