Publikohet fotografia e parë e vajzës së Serena Williamsit

Publikohet fotografia e parë e vajzës së Serena Williamsit

13 shtator 2017 21:22

Tenistja e njohur amerikane, Serena Williams, e ka sjell në jetë fëmijën e saj të parë me të fejuarin, Alexis Ohanian.

Fëmija është vajzë dhe çifti e ka pagëzuar atë me emrin e babait të foshnjës, Alexis Olympia Ohanian Jr.

Në rrjetet sociale tashmë ka filluar të qarkullojp edhe fotografia e parë e vajzës, e shkrepur pak qaste pas lindjes.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme