Kastro Zizo e Vin Veli publikojnë “Maca”

15 shkurt 2017 20:37

Këngëtari shqiptar Kastro Zizo në bashkëpunim me Vin Velin kanë publikuar këngën e tyre të re “Maca”.

“Maca” është sjell edhe me videoklip, që është i punuar nga Pro Video, transmeton Koha.net.

Kurse për muzikën dhe tekstin është përkujdesur Kastro Zizo, Vin Veli dhe Fifi.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme