Bebe Rexha me Jennifer Lopezin në Las Vegas

Bebe Rexha me Jennifer Lopezin në Las Vegas

10 shtator 2017 17:35

Këngëtarja e njohur me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, po vazhdon të postojë fotografi me yje të famshme botërore.

Së fundmi, pre e “selfieve” të Rexhës ka qenë këngëtarja dhe aktorja e njohur Jennifer Lopez. Ajo ka postuar një fotografi në Instagram nga Las Vegasi.

Ditë më parë, Rexha postoi fotografi edhe me Sylvester Stallonen.

She da baddest 👸🏻

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme