BimBimma publikon ballinën e albumit të ri dhe datën e lansimit

BimBimma publikon ballinën e albumit të ri dhe datën e lansimit

12 gusht 2017 21:10

Reperi nga Prishtina, Burim Kursani, i njohur si BimBimma ka publikuar ballinën e albumit të tij të ardhshëm “Bima”.

Dizajnin e ballinës e ka bërë Granit Bunjaki, transmeton Koha.net.

BimBimma ka konfirmuar se albumi “Bima” do të lansohet më 24 gusht.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme