Delevingne feston ditëlindjen në Meksikë e rrethuar me shoqe

Delevingne feston ditëlindjen në Meksikë e rrethuar me shoqe

12 gusht 2017 18:01

Modelja dhe artistja e njohur Cara Delevingne, sot po feston ditëlindjen e saj të 25-të.

Ajo ka vendosur që këtë vit, ta kalojë ditëlindjen e rrethuar me të gjitha shoqet e saj, me një pushim në Meksikë.

Përmes rrjeteve sociale, ajo ka ndarë disa fotografi tek shihet duke shijuar pushimet për ditëlindjen e 25-të.

Në fotografi ajo mund të shihet me disa shoqe, po ashtu modele, si Adwoa Aboa, Jamie Winstone, Alice Dellal, Georgia May Jegger dhe Mary Charteris.

Delevingne ka shkuar në Meksikë me aeroplanin e saj privat.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme