Showbiz

Unaza e fejesës e Rita Orës mund të vlejë gjysmë milioni dollarë

 

Rita Ora e ka konfirmuar këtë javë që është martuar me regjisorin hollivudian, Taika Waititi, me të cilin është në lidhje që një kohë.

Këngëtarja kosovare me famë botërore, e ka pranuar në “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” të mërkurën, se ajo dhe Waititi i kanë dhënë fund beqarisë.