Blero publikon projektin e ri

Blero publikon projektin e ri

19 korrik 2017 20:56

Këngëtari i njohur Blero ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Ndale”.

Për muzikën e “Ndale” janë kujdesur Blero dhe Prygo, ndërsa për tekstin Nderim Kurti.

“XLFilms” është kujdesur për videoklipin me skena të nxehta.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme