“Largësia” vetëm fillimi për Lumin

“Largësia” vetëm fillimi për Lumin

17 korrik 2017 20:43

“Largësia” titullohet kënga me videoklip nga Jehona Lumi.

Ky është videoklipi i parë nga këngëtarja e cila ka kohë që merret me muzikën, duke performuar në mbrëmje muzikore live.

Përmes një interviste për “Express Summer”, këngëtarja ka zbuluar më shumë rreth këngës së re dhe për projektet e ardhshme.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme