Baby G e Fero sjellin “No kiss”

Baby G e Fero sjellin “No kiss”

17 korrik 2017 20:26

Dyshja e “OnRecords”, Baby G dhe Fero, kanë publikuar projektin e tyre të ri “No kiss”.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar Fero.

Edhe ky projekt është produksion i “OnRecords”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme