Dua Lipa performon në festivalin ‘Benicassim’ në Spanjë

Dua Lipa performon në festivalin ‘Benicassim’ në Spanjë

17 korrik 2017 14:10

Mbrëmë Dua Lipa ka performuar në Festivalin Ndërkombëtar të Muzikës “Benicassim”, në qytetin Benicassim të Spanjës.

Lipa përmes rrjetit të saj social “Instagram”, ka shpërndarë disa fotografi përmes të cilave njoftoi se ka performuar atje.

Benicassim është një vend turistik në bregdetin spanjoll ndërmjet Valencias dhe Barcelonës, ku mbahet Festivali i Muzikës.

 

Pre-show Benicassim.

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

 

Main stage madness! Thank you Benicassim. Last night was a dream 💕✨ Shot by @pixielevinson

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme