Trudeau publikon listën e këngëve që do t’i dëgjojë këtë verë

Trudeau publikon listën e këngëve që do t’i dëgjojë këtë verë

17 korrik 2017 09:35

Kryeministri i Kanadasë, Justin Trudeau, ka publikuar listën e këngëve që do t’i dëgjojë këtë verë.

Në listën e tij prej disa këngëve të njohura, këngëtarja e preferuar e tij është suedezja Neneh Cherry, transmeton Koha.net.

Në listë përfshihen këngëtar si Sarah Mclachlan, Drake, Chalk Circle dhe Hawksley Workman.

Trudeau nuk ka lënë anash as The Weeknd, KD Land, REM, Robbie Robertson dhe Coeur De Pirate.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme