Baladat që prekën dhe rrëmbyen zemrat e publikut

Baladat që prekën dhe rrëmbyen zemrat e publikut

14 shkurt 2017 19:04

Baladat janë këngët, për të cilat vet këngëtarët thonë shpesh se i preferojnë më shumë sesa ato ritmike, pasi në to kanë mundësi të vënë në pah më tepër vokalin e tyre, por gjithashtu të përcjellin edhe më shumë emocion.

“Express” i KTV-së ju sjell në kujtesë disa nga baladat më të suksesshme të këngëtarëve shqiptarë, të cilat arritën ta emocionojnë publikun.


Baladat që prekën dhe rrëmbyen zemrat e publikut by kohanet

Cilat janë këto këngë mund të mësoni përmes videos më poshtë:

 

 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme